Şirket Profili

Alesta Marine 3 nesildir denizcilikle uğraşan bir aile tarafından kurulmuştur. 2000'li yıllarda Türkiye'de turizimin önem kazanması ile birlikte su sporlarına yönelen firmamız, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektördeki ihtiyaçları görmüş ve yatırımlarını bu yönde devam ettirmiştir. Alesta Marine, ticari parasailing işinin dünyada popüler olmaya başlamasının ardından bu fırsatı kendi bölgesinde çok iyi değerlendirmiştir. Alesta Marine bugün, 2 parasailing teknesi ile Marmariste 10 farklı su sporları istasyonunda, bütün sezon boyunca hizmet vermektedir.

Alesta Marine'nin müdürü Evren Engin, su sporları ve parasailing işinde kazandığı tecrübeyi 2013 yılında kurduğu web sitesi ile dünyadaki bütün girişimcilere pazarlamaya karar vermiştir. Alesta Marine, parasailing işi ile ilgilenen yatırımcıların ihtiyaçlarına en uygun tekne ve ekipmanları önererek, ihtiyaç halinde onların ekiplerini  de eğiterek, parasailing işinin bütün detaylarında yatırımcılara danışmanlık yaparak onlara anahtar teslim bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Kendisi de aynı zamanda eski bir parasailing kaptanı olan Evren Engin, parasailing konusunda yaklaşık 20 yıllık tecrübesi olan uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Alesta Marine bugün, Türkiye'de üretilen deniz araçları ve ürünlerinin dünyaya pazarlanmasının yanında; bayisi olduğu parasailing teknesi üreticilerinin motor ve vinç montajlarının yapılması ve verimli bir parasailing operasyonu için kritik olan vinç sistemi ayarlama ve testlerini de yapmaktadır. Alesta Marine ayrıca su sporları istasyonları, X-Board imalatı, tekne römorku imalatı, tekne bakım ve onarım hizmetleri, tekne kışlaması ve depolama hizmetleri de vermektedir.

Firmamız en iyi referansın 'memnun müşteri' olduğunu düşünmektedir. Müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde ürünlerimiz dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmiştir.

 

Şirket Profili - Alesta Marine - Parasailing Tekneleri,Sürat Tekneleri, Flyboard, Yüzer İskeleler, Diving teknesi, Sea Turtle, Pedal Botlar, Cam kano, Fly Fish
Parasailing Tekneleri,Sürat Tekneleri, Flyboard, Yüzer İskeleler, Diving teknesi, Sea Turtle, Pedal Botlar, Cam kano, Fly Fish
Şirket Profili,